Modlitba má sedem podmienok, totiž aby bola dokonalá, pevná, vytrvalá, nábožná, pozorná, vrúcna a z lásky. (sv.TA II/II q.83 a.15)
BO

Svetielko po prázdninách

A je po prázdninách. Začal sa nielen školský rok ale opäť začíname aj so stretkami tradične každý piatok o 17:00 v Katechetickom centre.

Úvodné stretko už máme za sebou. Stretli sme sa v dobrej nálade. Ale ku každému správnemu začiatku, okrem dobrej nálady a radosti, patria aj pravidlá. Tak ako máme v škole školský poriadok, tak ako platia na cestách pravidlá cestnej premávky a ako aj každý šport má svoje pravidlá, tak má aj naše Svetielko nové pravidlá. Niektoré z nich sú na splnenie jednoduché, iné sa nám nie veľmi pozdávali. 🙂 Ale pravidlá sú dôležité a potrebné, aby na našich stretkách nevládol chaos. Všetky sme si spoločne prečítali a vysvetlili. Aby sme na nich nezabúdali, nalepili sme ich plagát. Pre malé deti sme doplnili aj obrázky pre lepšie zapamätanie. A ako musí byť na konci každej pracovnej zmluvy podpis, tak sme aj naše pravidlá spečatili otlačkami prstov a našimi menami. Veríme, že sa nám ich spoločne podarí dodržiavať. 🙂

Tešíme sa ďalšie stretká a pozývame aj vás všetkých.

Nie je možné pridávať komentáre.